Śmierć bliskiej osoby to zawsze szokujące i bardzo smutne wydarzenie dla rodziny i przyjaciół. Często łączy się z prawdziwym zagubieniem, a nawet depresją. W tych trudnych chwilach właśnie na najbliższych spoczywa obowiązek przygotowania uroczystości pogrzebowych. Nie każdy jednak potrafi na tyle szybko otrząsnąć się z przeżywanej tragedii, by móc skupić się na formalnościach związanych z pochówkiem.

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły

Osoby pogrążone w żałobie mogą na szczęście liczyć na pomoc profesjonalnych zakładów pogrzebowych. Jednym z nich, świadczącym usługi nie tylko w Warszawie, ale w całej centralnej Polsce, jest Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły. To sprawdzona firma, zatrudniająca pracowników wyróżniających się taktem i delikatnością, bardzo angażujących się w przygotowanie i realizację wszystkich etapów związanych z pogrzebem.

Oferta usług pogrzebowych

Usługi pogrzebowe „Skrzydlatych Aniołów” z Warszawy obejmują wszystkie konieczne czynności związane z ceremonią. W ofercie jest duży wybór trumien i urn oraz odzież żałobna. Przygotowanie nekrologów, klepsydr i ich dystrybucję firma również bierze na siebie. Odpowiednio przygotowani pracownicy dbają o wizaż pośmiertny i balsamację ciała zmarłego. Pomagają też zamówić wieńce i kwiaty oraz zapewniają właściwą oprawę muzyczną.
Warto dodać, że zakład pogrzebowy zajmuje się transportem zwłok na terenie całego kraju, a nawet za granicą.

Kontakt

WWW: https://skrzydlate-anioly.pl
Adres: ul. Sołtana 1 A, 01-494 Warszawa
Adres: ul. Powstańców Śląskich 67D, 01-355 Warszawa
E-mail: kontakt@skrzydlate-anioly.pl
Nr tel.: +48 791 11 22 11

Skrzydlate Anioły Bemowo

Skrzydlate Anioły Jelonki