Pożegnanie z bliską osobą wiąże się z przygotowaniami do ceremonii pogrzebowej i podjęciem decyzji o rodzaju pochówku. Często rodzina tę informację już posiada, ponieważ taką wolę wyraził zmarły za życia. Realizacją kremacji jako godnej alternatywy pogrzebu, powinien zająć się doświadczony i profesjonalny zakład pogrzebowy. Firma Olimp nie tylko z najwyższą starannością przygotuje uroczystość, ale i zagwarantuje sprawnie przeprowadzony proces kremacyjny potwierdzony certyfikatem. Krematorium Olimp to miejsce, które od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, pomagając rodzinom w żałobie przejść przez trudne chwile pożegnania.

Krematorium firmy Olimp jest nowoczesnym obiektem, posiadającym zaawansowane technologicznie włoskie piece, które wyposażone są w system skanerów oraz komputerowe sterowanie, czyniąc kremację całkowicie zautomatyzowaną i bezpieczną. Proces ten przebiega z pełnym poszanowaniem dla zmarłego i jego rodziny, a także z dbałością o ochronę środowiska. Pracownicy krematorium to doświadczeni specjaliści, którzy z należytą uwagą i szacunkiem zajmują się organizacją uroczystości z urną.

Kremacje Wrocław – kompleksowa organizacja kremacji i pogrzebów urnowych

Krematorium Olimp oferuje mieszkańcom Wrocławia także szeroki wybór urn, co pozwala rodzinom na indywidualne upamiętnienie swojego bliskiego. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a ich różnorodność pozwala na dopasowanie konkretnego modelu do indywidualnych potrzeb i życzeń rodziny. Krematorium wyposażone jest także w klimatyzowaną kaplicę oraz w dwa pokoje przeznaczone na ostatnie pożegnania.

Firma Olimp, będąca właścicielem krematorium, to zakład pogrzebowy z wieloletnią tradycją. Działając na terenie Wrocławia i okolic, z pełną fachowością wspiera rodziny pogrążone w żałobie. W tych najcięższych chwilach, bliscy zmarłego mogą liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm pracowników zakładu.

Organizacja kremacji dla mieszkańców Wrocławia i Strzelina


KREMATORIUM OLIMP

ul. Ząbkowicka 78
57-100 Strzelin

Dojazd do Krematorium Olimp

Numery telefonów:
71 72 55 000
+48 796 350 123