Po śmierci bliskich osób istnieje konieczność organizacji pogrzebu. Podczas takich chwil bardzo cenne są wyczerpujące informacje dotyczące pierwszych kroków w trudnych chwilach. Warto dowiedzieć się kilku informacji o zakładach pogrzebowych, które świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe w miejscowości najbliższej miejsca planowanego pochówku.

Zakład pogrzebowy Krzyżowice

Zakład pogrzebowy w Krzyżowicach świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, a także zajmuje się produkcją trumien. Własne wzornictwo oraz ręczne wykonanie, bez wątpienia wzbogaci usługi, a terminy zamówień specjalnych to mechanizm wypracowany przez wiele lat działalności w branży funeralnej. Zakład pogrzebowy Witwicka w Krzyżowicach posiada własną chłodnię, w której przechowuje się w godny sposób ciało zmarłej osoby. Zakład zajmuje się przede wszystkim pogrzebami tradycyjnymi, a także pogrzebami kremacyjnymi – same usługi kremacji Zmarłych też są możliwe. Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem nagrobków granitowych, np. tradycyjnych dużych, dziecinnych oraz urnowych. Klienci mogą liczyć także na międzynarodowy transport zwłok (Niemcy, Austria, Anglia, Irlandia, Czechy czy Słowacja). Możliwy jest całodobowy transport zwłok z miejsca zgonu do chłodni. Warto też wymienić takie usługi jak:

  • nekrolog w prasie codziennej
  • obsługa ceremonii pogrzebowej
  • wieńce, wiązanki oraz inne kwiaty
  • odzież dla zmarłej osoby
  • ekshumacja

Usługi pogrzebowe w Krzyżowicach

Wiele lat działalności w zakresie prowadzenia usług pogrzebowych pozwoliło poznać wszelkie zagadnienia, które wiążą się z organizowaniem oraz obsługiwaniem ceremonii pogrzebowej. Zakład pogrzebowy w Krzyżowicach specjalizuje się w uroczystościach tradycyjnych oraz w kremacjach. Warto podkreślić, że w tym zakładzie wszelkie działania przeprowadzane są z należytą dyskrecją oraz taktem. Dodatkowo firma pomoże uporać się z biurokracją, czyli formalnościami w ZUS, KRUS, MSWiA czy Wojskowym Biurze Emerytalnym.

Stypy/ Konsolacje

Stypa jest uroczystym posiłkiem po uroczystościach pogrzebowych, na którą zaprasza się rodzinę zmarłego, przyjaciół znajomych, a nierzadko innych uczestników pogrzebu. Zakład pogrzebowy w Krzyżowicach oferuje także pomoc w organizacji stypy. Stypa odbywać się przeważnie w restauracji bądź innym lokalu gastronomicznym, rzadko w domach prywatnych. Warto podkreślić, że zakład pogrzebowy w Krzyżowicach działa na rynku usług pogrzebowych od lat i cieszy się renomą. Jest to najbardziej popularny zakład w powiecie, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów.