Krematorium

Zlokalizowane na terenie regionu dolnośląskiego, krematorium Olimp to nowoczesny zakład kremacyjny świadczący swe usługi na terenie całego województwa dolnośląskiego. Krematorium jest szczególnie polecane mieszkańcom miast takich jak Świdnica, Kłodzko czy Ząbkowice Śląskie.

W zakres usług przedsiębiorstwa wchodzą nie tylko kremacje, ale również inne usługi pogrzebowe. Należący do krematorium zakład pogrzebowy oferuje swoim Klientom możliwość organizacji pochówku czy też zakupu trumien i urn. Ponadto do dyspozycji Klientów pozostaje transport zwłok.

Usługi kremacyjne

Usługi krematoryjne oferowane przez zakład funeralny Olimp są procesem nie tylko nadzorowanym przez osoby fizyczne, ale również system komputerowy. Zwłoki spopielane są z użyciem wysokiej jakości pieców krematoryjnych, które spełniają wszystkie europejskie standardy.

Zakład pogrzebowy Olimp posiada kilka biur. Biura te znajdują się w miejscowościach takich jak Strzelin oraz Wrocław. Krematorium swoją siedzibę posiada w bliskiej odległości od zakładu w Strzelinie. Klienci ponadto mogą skontaktować się z pracownikami pod podanymi na stronie internetowej numerami telefonu.

Kontakt

WWW: https://krematorium-olimp.pl/
Adres: ul. Ząbkowicka 78
57-100 Strzelin
Adres: ul. Łódzka 25a
50-521 Wrocław
Nr tel.: 71 72 55 000

ul. Ząbkowicka, Strzelin

ul. Łódzka 25a, Wrocław