Zakład pogrzebowy Eden to miejsce, gdzie każda osoba może liczyć na kompleksową pomoc. Świadczymy dla Was usługi pogrzebowe w Lublinie. Wiemy, że śmierć osób Wam Bliskich to coś zaskakującego, coś szokującego, czego zupełnie czasem się nie spodziewacie. Ciężko Wam się zebrać, jednak będziecie musieli zorganizować ostatnie pożegnanie. Dlatego w tym momencie możecie liczyć na naszą pomoc.

Jako zakład pogrzebowy Lublin, który już od wielu lat znajduje się na rynku, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Zapewniamy Wam transport z dowolnego miejsca oraz przygotowanie Zmarłego do pochówku. Z miłą chęcią zaproponujemy Wam piękne komplety ubraniowe dla Osoby Zmarłej, szeroki wybór trumien oraz urn.

Warto zaznaczyć, że wykonujemy zabiegi kremacyjne na życzenie naszych klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić Wam również oprawę muzyczną każdej uroczystości pogrzebowej. Oprócz kompleksowej organizacji pogrzebów, wykonujemy również szereg innych usług, do których można zaliczyć ekshumacje grobów.

Kontakt

WWW: https://www.edenpogrzeby.pl/
Adres: ul. Biernackiego 10, 20-089 Lublin
E-mail: edenlublin@onet.pl
Nr tel.: +48 501 765 844

Mieczysława Biernackiego 10, 20-089 Lublin