Pożegnanie się z osobą bliską jest niesamowitym wyzwaniem, z którym muszą się mierzyć rodziny pogrążone w żałobie. Lilia Gdańsk w branży funeralnej funkcjonuje od wielu lat, dzięki czemu charakteryzuje się niesamowitym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Oferowane usługi zawsze są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują swoją dyskrecję oraz na co dzień kierują się wysoką kulturą osobistą. Przez lata obecności w branży personel wypracował w sobie ogromną wrażliwość i empatię, którą obdarza rodzinę zmarłego. Organizowane pogrzeby wyróżniają się swoją dostojnością oraz uroczystością. Do każdej rodziny wykwalifikowany personel podchodzi z ogromnym szacunkiem oraz zawsze stara się dostosować do możliwości finansowych oraz oczekiwań rodziny oraz krewnych.


Zakład pogrzebowy Lilia Gdańsk Żabianka

            Zakład pogrzebowy Lilia mieści się w dzielnicy Żabianka, przy ulicy Gospody 2a, jednakże z usług korzystają nie tylko rodziny mieszkające na Żabiance. O pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej zwracają się również osoby mieszkające w Jelitkowie, Oliwie, Przymorzu oraz na Osowie. Gdański dom pogrzebowy znajduje się na pograniczu Gdańska i Sopotu, dzięki czemu również mieszkańcy Sopotu mają możliwość zwrócić się o wsparcie do  usług pogrzebowych Lilia. Ceremonie Pogrzebowe organizowane są na cmentarzu komunalnym w Sopocie przy ulicy Jacka Malczewskiego. Jednakże gdańska Lilia jest przygotowana na każda ewentualność, więc istnieje możliwość zorganizowania pogrzebu każdej części Trójmiasta czy województwa pomorskiego. Ogromnym autem zakładu pogrzebowego znajdującego się przy ulicy Gospody 2 jest dogodna lokalizacja, ze względu na stację SKM oddaloną o 1 km.

 

Usługi pogrzebowe Lilia Gdańsk

            Zakład pogrzebowy na granicy Gdańska i Sopotu w swojej ofercie zawiera usługi pogrzebowe i cmentarne w bardzo konkurencyjnych cenach. Do głównych z nich zalicza się:

– całodobowy odbiór zmarłych i przewóz do chłodni
– toaletę pośmiertną waz z przechowaniem Zmarłych w chłodni
– wyrobienie aktów zgonu w USC
– kopanie grobów zwykłych i pogłębionych
– prace kamieniarskie obejmujące demontaż, montaż pomników, kucie liter, podnoszenie zapadniętych nagrobków
– kremacje
– ekshumacje
– kwiaty: wieńce, wiązanki i bukiety na pogrzeb
– klepsydry, nekrologi
– oprawę muzyczną pogrzebów (organista, trąbka, skrzypce)
– organizację styp
– usługę transportu rodzin, w tym osób niepełnosprawnych

Usługi pogrzebowe Lilia

Dla swoich Klientów Lilia Gdańsk oferuje również bezpłatnie:

  • wiązankę na trumnę
  • obrazki pamiątkowe z modlitwą
  • przystrojenie grobu
  • namiot – o ile istnieją warunki do jego rozstawienia
  • nagłośnienie
  • pośrednictwo w załatwieniu formalności związanych z pochówkiem tj. wnoszenie opłat na rzecz cmentarzy, gmin, parafii, ustalenie położenia grobów.

 

Całodobowy Zakład pogrzebowy Lilia Gdańsk

Dodatkowym atutem jest strona internetowa, na której znajduje się zakładka poradnik, na którym można dowiedzieć się między innymi co zrobić w sytuacji, gdy bliska osoba umrze w domu lub szpitalu. W wyżej wymienionej podstronie widnieje również informacja, jakie dokumenty należy przygotować do organizacji pogrzebu. Na stronie również znajduje się galeria zdjęć, dzięki której można zapoznać się z rodzajem wieńców kwiatowych, urn oraz trumien. Na stronie internetowej są również zamieszczone opinie i rekomendacje portali działających w branży funeralnej. Gdańska firma pogrzebowa wciąż się rozwija i dąży do podnoszenia kwalifikacji i oferuje innowacyjne rozwiązania takie jak: transmisje online z pogrzebów oraz e-nekrologii.

Dom pogrzebowy Lilia znajduje się na Żabiance przy ulicy Gospody 2a w Gdańsku. Oficjalna strona internetowa firmy pod adresem www.liliapogrzeby.pl. Jeśli chodzi o kontakt z zakładem, to istnieje możliwość kontaktu przez e-mail: biuro@liliapogrzeby.pl oraz skorzystanie z całodobowej linii telefonicznej znajdującej się pod numerem: 888-550-860.