Zakład pogrzebowy Kocel Świętochłowice to firma, która od lat pomaga w organizacji uroczystości ostatniego pożegnania. Aby wszystko odbyło się wzorowo i zgodnie z oczekiwaniami rodziny Zmarłego, personel przykłada dużą wagę do wszystkich elementów pogrzebu. Bardzo ważne jest, aby dom pogrzebowy wykazywał się nie tylko doświadczeniem, ale również współczuciem.

Zakład pogrzebowy Świętochłowice – współczucie i empatia

Personel domu pogrzebowego Kocel wie, jak trudnym czasem jest utrata bliskiej osoby. Dlatego do swoich klientów zawsze podchodzi z otwartym sercem. Aby ułatwić ten trudny czas, pracownik zakładu przejmie na siebie wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej. W imieniu klienta może udać się do USC celem wyrobienia aktu zgonu, zająć się formalnościami i pracami cmentarnymi oraz kwestiami organizacyjnymi. Rodzina decydująca się na usługi firmy Kocel Świętochłowice może mieć pewność, że ceremonia zostanie zorganizowana wzorowo.

Zakład pogrzebowy Świętochłowice – oprawa pogrzebu

Każda ceremonia pogrzebowa powinna być przeprowadzona w sposób jak najbardziej indywidualny. Dlatego warto zadbać o odpowiednią muzykę i kwiaty. Zakład pogrzebowy Świętochłowice Kocel oferuje gotowe utwory żałobne, które mogą zostać odtworzone ze sprzętu grającego lub zagrane na żywo przez profesjonalnego muzyka. Firma Kocel zapewnia również namiot pogrzebowy oraz kwiaty, które nadadzą ceremonii podniosłej atmosfery.

Całodobowa pomoc

Śmierć zjawia się o każdej porze dnia i nocy. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego są gotowi przez całą dobę do eksportacji ciała do chłodni. Wystarczy jeden telefon, aby doświadczony kierowca zjawił się w mieszkaniu, szpitalu, domu opieki lub hospicjum, aby odebrać ciało i z największą godnością przetransportować je do pomieszczenia chłodniczego. Z zakładem można kontaktować się poprzez numer telefonu 601-447-504 lub przyjść na spotkanie do biura przy ulicy Szpitalna 2.