Gdyby upierać się przy nazewnictwie, to Kalla powinna być nazywana domem pogrzebowym. Dlaczego nie zakładem? Różnica tkwi w tym, że dom pogrzebowy posiada bogate zaplecze. Zakład wyłącznie wynajmuje pomieszczenia jak chłodnia lub kaplica.

Kalla to profesjonalny dom pogrzebowy, który organizuje ceremonię pogrzebową na terenie województwa mazowieckiego. Pracownicy zakładu oferują pochówek tradycyjny lub urnowy. Doświadczenie personelu zakładu Kalla daje gwarancję, że każdy pogrzeb zostanie przeprowadzony wzorowo oraz z należytym szacunkiem.

Czym wyróżnia się zakład pogrzebowy Kalla?

Dom pogrzebowy Kalla jako nieliczny zakład w województwie mazowieckim ma tak bogate zaplecze. Zakład pogrzebowy posiada własną kaplicę pożegnalną oraz pomieszczenie chłodnicze. Ponadto w zakładzie używane są wyłącznie eleganckie karawany. Dużym plusem zakładu jest własna pracownia florystyczna, w której tworzone są zawsze świeże i piękne wieńce i wiązanki.

Pomoc w formalnościach

Personel domu pogrzebowego Kalla dba również o wszelkie formalności urzędowe i cmentarne. Pracownicy udzielają dokładnych i rzetelnych odpowiedzi na tematy związane z organizacją pogrzebu i kwestiami finansowymi.

Dlaczego Kalla jest dobrym wyborem?

Zakład pogrzebowy Kalla świadczy swoje usługi kompleksowo, a do każdej usługi przykłada się z ogromnym zaangażowaniem. Dzięki czemu każde ostatnie pożegnanie przeprowadzone jest wzorowo oraz z ogromnym profesjonalizmem. Dla swoich Klientów pracownicy zakładu Kalla dostępni są całodobowo pod numerem telefonu 730-691-550