Nowy Tomyśl to niewielkie miasto, które dzięki swojej architekturze i krajobrazom stał się chętnie zamieszkanym miejscem na mapie Polski. Szacuje się, że mieście Nowy Tomyśl mieszka ponad 15 tysięcy osób. W tej miejscowości prężnie rozwija się wiele branż – w tym również usługi pogrzebowe. Na jakie usługi mogą liczyć mieszkańcy Nowego Tomyśla?

Mimo że miasto nie jest największe, to usługi pogrzebowe oferowane w Nowym Tomyślu nie różnią się niczym od tych świadczonych w Stolicy. Mieszkańcy miasta mogą mieć pewność, że otrzymają kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu. To bardzo ważne, ponieważ każda rodzina pragnie, aby ich bliski został pożegnany z godnością. Zakład pogrzebowy świadczy usługi pogrzebowe w Nowym Tomyślu.

Całodobowa eksportacja zwłok

Doświadczony pracownik dostępny jest przez całą dobę pod numerem telefonu 501-631-909, aby o każdej porze dnia zorganizować sprawny przewóz ciała do chłodni. Każda osoba, która skontaktuje się z zakładem pogrzebowym może mieć pewność, że eksportacja ciała przebiegnie godnie i z szacunkiem.

Kompleksowa organizacja pogrzebu

Już następnego dnia rodziny mogą udać się do zakładu pogrzebowego w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Pracownicy przejmują na siebie wszelkie formalności. Pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, wsłuchują się w potrzeby swoich klientów oraz pomagają w wyborze akcesoriów funeralnych.

Już na pierwszym spotkaniu pracownicy ustalają charakter pogrzebu – świecki czy wyznaniowy. Ustalają również formę pochówku, a więc to, czy pogrzeb ma być kremacyjny, czy tradycyjny. Wybiera się również oprawę muzyczną z uwzględnieniem konkretnych kwiatów oraz muzyki.

Akcesoria funeralne

Zakład pogrzebowy posiada w swojej ofercie szeroki wybór trumien oraz urn. Pracownicy pomagają w wyborze i odpowiadają na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości, które mają klienci.

Na tym etapie rodziny mogą spokojnie przeżywać żałobę. Pracownicy zakładu pogrzebowego Nowy Tomyśl przejmują się siebie już wszystkie obowiązki. Zajmują się więc formalnościami, pracami cmentarnymi, przygotowaniem ciała do pogrzebu i wiele więcej. Dzięki doświadczeniu i pracy pracowników rodziny mogą w spokoju przeżywać żałobę oraz godnie pożegnać bliską osobę.