Praga a w właściwie utożsamiana z nią Warszawa prawobrzeżna to olbrzymia cześć warszawy, na która składa się wiele mniejszych dzielnic takich ja np. Praga Północ, Grochów, Praga Południe czy Gocław. Jest to samowystarczalna pod wieloma względami dzielnica, przyłączona do Warszawy dopiero w 1971 roku. Dawniej widać było nieco bardziej jej odmienność min. w mowie, ubiorze i architekturze. Ze względu na fakt, że staramy się przedstawić sylwetki wyróżniających się zakładów pogrzebowych przedstawimy dziś zakład posiadający aż 3 biura na terenie tej dzielnicy. Zakładem tym jest Memorial założony przez Pana Piotra Królaka już w 1988 roku. Zakład pogrzebowy z Warszawy prawobrzeżnej dynamicznie rozrasta się obejmując swoją opieką coraz więcej rodzin pragnący „godnie i w rozsądnych pieniądzach” pożegnać swoich bliskich zmarłych.

Zakład pogrzebowy Praga północ

Zakład pogrzebowy Memorial to sprawdzony wybór wśród firm pogrzebowych praskiej części stolicy. Przez 31 lat działalności zakład usług pogrzebowych rozwijał się razem z Pragą. Obecnie może zaoferować flotę samochodów pogrzebowych z karawanem opartym o nowoczesnego Mercedesa W 213 na czele. Firma świadczy usługi pogrzebowe w oparciu o uczciwość, transparentne ceny i zaufanie. To dzięki nim firma Memorial stała się jednym z popularniejszych zakładów pogrzebowych w Warszawie. Na sukces firmy największy wpływ miały rodziny, które czasem po wielu latach wracały do Pana Piotra prosząc go o pomoc. Fakt ten obecny jest cały czas w świadomości właściciela i przyświeca mu podczas organizacji każdego kolejnego pogrzebu. Firma oprócz pogrzebów na warszawskich cmentarzach znajdujących się głownie na terenie Pragi północ i Pragi południe oferuje ekshumacje, przewóz zmarłych z zagranicy do Polski i bogaty wybór urn i trumien głównie producentów z małopolski, których wyroby nie są szeroko znane na lokalnym rynku.

Zakład pogrzebowy Praga południe

Praga południe jest bardzo dużą dzielnicą, jednak rodziny które w internecie natrafiają na same firmy z drugiego końca Warszawy mogą być teraz pewne, że zakład pogrzebowy Memorial jest gotowy, aby w przeciągu kilkunastu minut celem eksportacji ciała, dojechać pod każdy wskazany na terenie Pragi południe adres. Dyżur telefoniczny prowadzony jest przez całą dobę pod numerem telefonu 601 216 212. Serdecznie polecamy rodzinom mieszkającym na Pradze północ i Pradze południe zakład pogrzebowy Memorial i życzymy mu dalszych sukcesów w nadchodzącym 2020 roku tj. w 32 roku działalności tej warszawskiej firmy pogrzebowej.