Warszawa jest jednym z najbardziej zaludnionych miast w Polsce. To właśnie tam przybywa najwięcej młodych ludzi, którzy poszukują swojego miejsca na świecie. Nie tylko potrzeba znalezienia dobrej pracy przyciąga nowych mieszkańców. Warszawa to również idealne miasto dla seniorów, którzy na obrzeżach stolicy mogą znaleźć spokój od całego zgiełku.

Stolica jest więc miastem, które łączy w sobie wiele przeciwnych wartości. To mieszkanka ludzi w różnym wieku, o różnym wykształceniu, różnych poglądach oraz różnym statusie materialnym.

Firma z tradycją

Firma pogrzebowa Madar powstała w latach 90, XX wieku. Już wtedy jej celem było przeprowadzanie pogrzebów pełnych szacunku i godności, niezależnie od statusu materialnego pogrążonej w żałobie Rodzinie.

Dla pracowników zakładu pogrzebowego liczy się tylko to, aby móc godnie i z szacunkiem pochować drugiego człowieka. Dlatego łącząc doświadczenie i empatię, zakład pogrzebowy Madar od wielu lat pomaga w organizacji kompleksowych pogrzebów.

Każdy pogrzeb zorganizowany z godnością

Siedziba firmy niezmiennie od lat 90 znajduje się przy ulicy św. Wincentego 18. Przez tyle lat, biuro zakładu stało się charakterystycznym miejscem na mapie Warszawy. To właśnie tam, od ponad 20 lat, kierują swoje kroki wszyscy ci, którzy pragną zorganizować ceremonię ostatniego pożegnania dla swoich bliskich.

Niezależnie więc od statusu materialnego, każda osoba może mieć pewność, że pogrzeb zostanie zorganizowany wzorowo. Pracownicy zakładu Madar pomagają w wyborze trumny, przygotowują ciało do pogrzebu oraz przejmują na siebie wszelkie formalności. Wszystko po to, aby pomóc swoim Klientom godnie przejść okres żałoby. Zakład pogrzebowy Madar jako jeden z nielicznych, oferuje tanie pogrzeby w Warszawie.