Kamińscy to firma pogrzebowa z wieloletnim doświadczeniem, której misją jest zapewnienie godnego pożegnania dla zmarłych oraz wsparcie dla ich bliskich w trudnych chwilach. Działa na terenie czterech miast: Zielona Góra, Szprotawa, Legnica, Polkowice i okolic, oferując kompleksową i profesjonalną obsługę pogrzebów. Dwa oddziały zakład pogrzebowy prowadzi w Zielonej Górze, jedno w Legnicy, natomiast pozostałe z usług pogrzebowych świadczone są w Szprotawie i Polkowicach

Oferta usług pogrzebowych obejmuje pełen zakres działań związanych z organizacją ceremonii pogrzebowych, włącznie z załatwieniem formalności i zapewnieniem niezbędnych dokumentów. Dom pogrzebowy Kamińscy organizuje pogrzeby na wszystkich cmentarzach, w każdym z miast, w których posiada biura, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom szeroki wybór lokalizacji.

Firma pogrzebowa  Kamińscy dysponuje również szerokim wyborem trumien, urn oraz akcesoriów pogrzebowych, dostosowanych do różnych potrzeb i gustów. Zależy nam na tym, aby każda ceremonia pogrzebowa była spersonalizowana i odpowiadała indywidualnym wymaganiom klienta, dlatego oferujemy wiele możliwości personalizacji i dostosowania do konkretnych potrzeb.

usługi pogrzebowe Kamińscy

Wysoka jakość usług pogrzebowych w Zielonej Górze i Legnicy

Nasza firma to także profesjonalna obsługa kremacji, którą przeprowadzamy w specjalnie wyznaczonych dla tego celu miejscach. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz respektowanie życzeń zmarłego i jego rodziny.

W ofercie zakładów pogrzebowych Kamińscy znajduje się również krajowy i międzynarodowy transport zwłok, włącznie z przewozem zmarłego z miejsca zgonu do kościoła lub kaplicy, a następnie na cmentarz. Zapewniamy też kompleksowe wsparcie dla rodzin zmarłych w organizacji ceremonii pogrzebowych.

Firma pogrzebowa stawia na wysoką jakość usług oraz pełen profesjonalizm. Wierzymy, że godne pożegnanie to ważny element procesu żałoby i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda ceremonia była dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta oraz aby przebiegała w sposób spokojny i dostojny.

Działamy na terenie wielu miast, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę pogrzebów. Nasze filie w Zielonej Górze, Szprotawie, Legnicy i Polkowicach są zawsze gotowe, by sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Jesteśmy tu dla naszych klientów w każdym momencie, oferując pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Kontakt z zakładami pogrzebowymi

Strona internetowa firmy Kamińscy:

www.pogrzebykaminscy.pl


Zakład usług pogrzebowych Zielona Góra

ul. Zyty 19

tel. 68 324 09 27

kom. +48 693 42 44 40

zielonagora@pogrzebykaminscy.pl


Zakład usług pogrzebowych Zielona Góra

ul. Kościelna 4

tel. 68 323 05 09

kom. +48 693 42 44 40

zielonagora@pogrzebykaminscy.pl


Zakład usług pogrzebowych Legnica

ul. Chojnowska 7

tel. 76 721 73 72

kom. +48 601 94 24 66

legnica@pogrzebykaminscy.pl

Zakład usług pogrzebowych Polkowice

Strona internetowa biura w Polkowicach

www.pogrzebykaminscy.pl/zaklad-pogrzebowy-polkowice/

ul. Spokojna 1

tel. 76 845 63 25

kom. +48 661 25 22 25

polkowice@pogrzebykaminscy.pl

Zakład usług pogrzebowych Szprotawa

Strona internetowa biura w Szprotawie

www.pogrzebykaminscy.pl/zaklad-pogrzebowy-szprotawa/

ul. Kościuszki 31A

tel. 68 376 13 00

kom. +48 609 54 01 94

szprotawa@pogrzebykaminscy.pl