Fotografia pogrzebowa ma na celu uchwycenie ostatniego pożegnania. Jest to bardzo subtelna forma upamiętnienie tego dnia. Fotograf pogrzebowy, z którym współpracuje zakład pogrzebowy Heron Warszawa Bielany, dba o dyskrecję. Dlatego zdjęcia wykonuje w taki sposób, aby nie zwracać na siebie uwagi uczestników pogrzebu. 

 

Fotografia pogrzebowa — takt i subtelność 

 

Fotografia pogrzebowa nie ma w sobie nic z fotografii post mortem. Nie skupia ona swojej uwagi na samym Zmarłym, ale na ceremonii pogrzebowej. Udokumentowane zostają takie chwile jak uściśnięta dłoń, żałobny orszak lub uczestnicy pogrzebu zebrani na cmentarzu. Zdjęcia wyróżnia bardzo duży takt, a fotograf jest niezauważony przez zebranych na ceremonii. 

 

Fotografia pogrzebowa — do kogo kierowana jest ta usługa?

 

Fotografia pogrzebowa dotychczas używana była w przypadku pogrzebów znanych osób. Dzięki temu każdy człowiek na świecie mógł zobaczyć ostatniego pożegnanie znanych osobistości. Jednak współcześnie fotografia pogrzebowa nie jest zarezerwowana wyłącznie dla elit. Dzisiaj każda rodzina może zdecydować się na reportaż zdjęciowy. Zakład pogrzebowy Heron oferuje oprawę fotograficzną, która upamiętni ten dzień. 

 

Fotografia pogrzebowa — Warszawa Bielany

 

Nie tylko zdjęcia nadadzą ceremonii pogrzebowej podniosłego charakteru. Decydując się na oprawę, warto również zadbać o kwiaty i muzykę. Zakład pogrzebowy Heron Warszawa oferuje muzykę na żywo zagraną na skrzypcach lub trąbce. W przypadku odtworzenia indywidualnych piosenek na życzenie Klientów oferowany jest sprzęt nagłaśniający. Z kolei kwiaty nadadzą odpowiedniej atmosfery, świeże rośliny w sposób wyjątkowy podkreślają powagę uroczystości. 

 

Rodziny chętne do skorzystania z oprawy fotograficznej mogą zawsze przekazać swoje prośby co do wykonania zdjęć. Dzięki temu reportaż będzie bardziej spersonalizowany. Warto skontaktować się z pracownikiem zakłady pogrzebowego Heron, aby ustalić wszelkie szczegóły.