Położony na Równinie Warszawskiej Raszyn jest uroczym, cichym miastem, którego znaczna cześć mieszkańców pracuje i uczy się w stolicy. Dla turystów Raszyn jest doskonałą bazą noclegową i wypadową dla organizacji wycieczek do Warszawy i okolic.
Władze miasta dbają o zaspokojenie wszelkich potrzeb społeczności, starając się o rozwój wszystkich sektorów usług. W katalogu owych usług ważne miejsce zajmują usługi pogrzebowe.

Zakład pogrzebowy Raszyn

Raszyn słynie z jakości usług funeralnych. Zakład pogrzebowy Cerber przy ulicy Ludwika Waryńskiego 27B organizował pochówki nawet na największych cmentarzach Warszawy oraz innych miast Polski.
Kompleksowe usługi pogrzebowe to w Raszynie standard, w dodatku ich cena jest bardzo korzystna w porównaniu ze średnimi regionu czy kraju.

Raszyńskie nekropolie

W Raszynie znajdują się trzy czynne cmentarze:
1. Rzymskokatolicki parafialny przy Alei Krakowskiej,
2. Rzymskokatolicki parafialny przy ulicy Centralnej,
3. Rzymskokatolicki parafialny przy Alei Topolowej.

Cmentarze sąsiadują z budynkami świątyń. Ma to znaczenie dla organizacji ceremonii wyznaniowych, gdyż daje możliwość wyprowadzania ciała po mszy świętej bezpośrednio na pobliski cmentarz. Podczas odwiedzin grobów zmarłych, korzystając z okazji, można wstąpić do świątyni i w oderwaniu od spraw doczesnych oddać się modlitwie i refleksji.

Wszystkie cmentarze są doskonale utrzymane a ich zarządcy współpracują z miejscowymi zakładami pogrzebowymi. Znalezienie miejsca pochówku oraz załatwienie formalności w administracji cmentarza nie jest więc żadnym problemem.

Zakład pogrzebowy Raszyn – jakie usługi można zamówić?

Na pojęcie kompleksowości zakład pogrzebowy Cerber zasłużyły z racji niezwykle szerokiego spektrum propozycji usług pogrzebowych. Poczynając od eksportacji – pierwszej, koniecznej do wykonania czynności polegającej na transporcie ciała z miejsca zgonu do przechowalni, poprzez kosmetykę pośmiertną, ubieranie zmarłego, przygotowanie miejsca na cmentarzu, załatwienie wszystkich formalności w urzędach, nekrologi, kwiaty, muzykę, transport, przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii aż po wykonanie pomnika i całoroczną opieką nad grobem wszystkim może zająć się jedna firma współpracująca ze sprawdzonymi, solidnymi kontrahentami.

Usługi pogrzebowe w Raszynie cena

Ceny usług pogrzebowych świadczonych przez zakłady Cerber z Raszyna są proporcjonalne do ich jakości.
Wartością dodaną współpracy z raszyńskimi zakładami pogrzebowymi jest elastyczny system finansowania usług pogrzebowych. Należności można wpłacać ratami.

Zakład pogrzebowy kredytuje opłaty do wysokości zasiłków pogrzebowych ZUS, KRUS. MSWiA, MON a czasem także wyższe. Dodatkowo o uzyskanie przysługujących z mocy prawa zasiłków nie muszą ubiegać się pogrążeni w żałobie bliscy zmarłych, gdyż z ich upoważnienia wszelkie formalności sprawnie, szybko, profesjonalnie załatwiają firmy pogrzebowe.